VOZÍKY A DRŽÁKY HADIC

( počet produktů: 5 )

Vozíky na hadici a držáky na hadici jsou velmi praktickým zahradním vybavením. Slouží k uložení hadic, aby se nezamotaly a byly vždy připraveny k použití. Některé modely jsou vybaveny automatickým zatahovacím systémem, který ještě více usnadňuje organizaci hadice po skončení zavlažování. Vozík na zahradní hadici vám umožní rychle a efektivně zasunout hadici používanou k zalévání trávníku a rostlin. Můžete se rozhodnout pro volně stojící výrobek nebo jej trvale připojit ke stěně domu. Díky otočnému provedení lze hadici okamžitě navinout zpět na rám. Vozíky jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti, teplu a UV záření i mechanickým vlivům.

 

Dostatečná zálivka zahrady je důležitá zejména na jaře a v létě, kdy je dlouho velmi teplo a srážky jsou nedostatečné. Pokud rostlinám nedodáte správné množství vody, nemůžete počítat s hustým trávníkem a krásnou vegetací. Zahradní hadice je nezbytnou součástí vybavení a vozík nebo držák usnadňuje manipulaci a skladování. Závěs na hadici může být vyroben z odolného plastu nebo kovu. Připevňuje se na stěnu a hadice se na něj navíjí. Je ideální volbou, pokud zahradní hadice není příliš dlouhá. Pokud máte prostornou zahradu, budete potřebovat zahradní hadici s mnohem větší délkou - v tomto případě bude pro skladování mnohem vhodnější vozík, který vám umožní hadici pohodlně přenést na libovolné místo na zahradě. Doporučujeme zejména modely s vodítkem, které usnadňují svinování hadic.

 

ZAHRADNÍ VOZÍKY

 

Hadice by měly být po použití srolovány a uloženy v garáži nebo dílně, aby nepřeplňovaly prostor a nedošlo k jejich náhodnému poškození. Vozíky na zahradní hadici jsou vhodným řešením tohoto problému. Umožňuje pohodlné navíjení hadice na buben uvnitř vozíku a její plynulé odvíjení. U těžkých a dlouhých hadic se vyplatí zvolit kovový vozík potažený zinkem, který zabraňuje korozi. Umístěním dlouhé hadice nebo několika hadic na plastový vozík se méně odolná konstrukce velmi namáhá, což může vést k jejímu zlomení. Velkou výhodou plastových vozíků je naopak jejich nízká hmotnost, která hraje významnou roli, když musíme s hadicí obejít mnoho zákoutí zahrady. Tyto vozíky jsou však nejméně odolné vůči zatížení a musíte počítat s možností jejich poškození, pokud namotáte příliš dlouhou a těžkou hadici.

 

ZÁVĚSY NA ZAHRADNÍ HADICE

 

Alternativou k vozíkům jsou praktické závěsy na nářadí, které lze připevnit na zeď v garáži, dílně nebo mimo budovu. Závěs na zahradní hadici umožňuje pohodlný přístup k příslušenství a udržuje jej v pořádku. Je to dobrá volba pro skladování menšího množství hadic, které lze snadno srolovat pouze rukama.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
2024-06-06
Spokojená
pixel