ZÁHONY A SKLENÍKY

( počet produktů: 44 )

S příchodem jara se nemůžeme dočkat, až se pustíme do práce na zahradě a domácího pěstování. Ať už máte dům nebo byt se zahradou, nebo bydlíte v paneláku a máte jen balkon - pěstování vlastních rostlin je možné všude! Potřebujete jen správné nářadí a vůli k tomu, abyste si sami zasadili krásné květiny nebo zeleninu a bylinky, které pak můžete použít při vaření.

 

Nejdůležitějším aspektem pěstování rostlin je zajistit jim správné podmínky pro růst a vývoj. Pokud se již věnujete pěstování rostlin, dobře víte, jak důležité jsou zahradnické doplňky, které nejen usnadňují práci, ale také urychlují vývojový cyklus příslušné sazenice. Připravili jsme pro vás řadu produktů, které uspokojí jak amatérské zahrádkáře, tak profesionály - včetně příslušenství pro výsev, které se hodí ve skleníku, doma, na pozemku nebo v malém bytě.

 

JAKÉ JSOU VÝHODY PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VÝSEV A KTERÉ SI VYBRAT?

 

Výsevní potřeby jsou neocenitelným pomocníkem pro každého zahrádkáře - ať už zkušeného, nebo začínajícího. Mezi tyto produkty patří klíčící květináče, miniskleníky a záhony.

 

Miniskleník je malý výrobek, ve kterém lze vysévat semena a provádět počáteční růst rostlin, nebo v případě malých rostlin lze v miniskleníku provádět celé pěstování. Díky skleníku mají semena stálý přístup ke slunečnímu světlu a správné vlhkosti vzduchu. V domácím skleníku lze pěstovat několik druhů rostlin najednou, které lze následně přesadit na domácí zahradu nebo do květináčů.

 

Mini skleník je vybaven květináči, které jsou k prodeji jednotlivě nebo v sadě několika desítek kusů. Mohou být vyrobeny z plastu nebo rašeliny a mít obdélníkový nebo kulatý tvar. Dobrou volbou jsou rašelinové květináče, které pomohou snadno a bez námahy obohatit půdu o důležité mikro a makro prvky. Jsou rozložitelné, a tím obohacují půdu pro pěstování. Organické nádoby zajišťují lepší cirkulaci vzduchu v půdě a vynikající podmínky pro pěstování. Velmi dobře plní tuto úlohu také rašelinové disky, jejichž úkolem je také hnojit půdu a co nejlépe připravit substrát pro rostliny a jejich kořeny.

 

Dalším příslušenstvím pro výsev je klíčidlo. Průhledná nádoba na klíčení zajišťuje, že semena mají dostatečný přístup ke slunečnímu světlu, vlhkost uvnitř je udržována na správné úrovni a přebytečná vlhkost je pravidelně odváděna. Chutné klíčky jsou ideálním obohacením vašeho každodenního jídelníčku a doplňují váš zdravý životní styl. Klíčky rostou velmi rychle, takže už za několik dní můžete vypěstované klíčky používat v jídle - v sendvičích, tvarohu, salátech a dalších pokrmech. Pěstírny klíčků jsou k dispozici v různých velikostech - od malých, do kterých se snadno vejdete, i když nemáte mnoho místa, až po velké, víceúrovňové výrobky, které umožňují pěstovat několik druhů klíčků najednou.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-12
Dobrý
2024-06-09
Rychlost dodání
pixel