KVĚTINÁČE A OBALY

( počet produktů: 579 )

Pro všechny milovníky rostlin je květináč nepostradatelným doplňkem zahrady, domu, terasy nebo balkonu. Při výsadbě krásných rostlin je také důležité zajistit jim vhodné prostředí. Květináč plní důležitou funkci, protože udržuje půdu s živinami a chrání kořeny rostlin. Jsou potřebné nejen pro pokojové rostliny, ale také pro zahradní druhy, které by v zemi nepřežily zimu.

 

HRNCE PRO DŮM A BYT

 

Vedle květináčů jsou zde i obaly na květináče. Vzhledově jsou podobné, ale na rozdíl od květináčů nemají otvory pro vodu. Pomocí těchto květináčů je možné během několika okamžiků přizpůsobit nastavení rostliny měnícímu se interiéru. Obal by měl odpovídat velikosti květináče, aby byla rostlina optimálně hydratována. Samotný květináč bude mnohem funkčnější, pokud bude doplněn vhodným podšálkem, který zachytí prosakující vodu a ochrání parapet, podlahu a další povrchy, na kterých je květináč umístěn.

 

Široká nabídka hrnců a chňapek umožňuje sladit je s jakýmkoli interiérem i okolím domu či bytu. Můžete si vybrat z oválných, čtvercových, obdélníkových nebo tulipánových tvarů. Jsou vyrobeny z různých materiálů, takže si můžete vybrat podle vlastních potřeb a požadavků na styl. Standardní plastové květináče jsou ideální k tomu, abyste do aranžmá vnesli barevný nádech. Robustní a elegantní keramické květináče jsou ideální pro provensálské a anglické interiéry. Moderní výrobky ze skla zase nabízejí možnost vytvořit zajímavou kompozici z rostlin, kamenů a dalších doplňků. Různá provedení a odstíny uspokojí milovníky klasického, rustikálního nebo minimalistického stylu.

 

KVĚTINÁČE NA BALKON A ZAHRADU

 

Květináče na zahradu by se měly vyznačovat především větší trvanlivostí než květináče používané v domě nebo bytě. Především musí odolávat náročnějším podmínkám, které panují venku. Patří mezi ně škodlivé faktory, jako je nadměrné sluneční záření, výrazné teplotní rozdíly a vlhkost. Materiál, ze kterého je hrnec vyroben, je proto neocenitelný.

 

V prodeji jsou produkty, které tyto požadavky splňují. Mrazuvzdorné květináče, balkonové truhlíky nebo závěsné květináče jsou jen některé z dostupných modelů, které jsou ideální pro umístění venku. Venkovní květináče a truhlíky se dodávají v různých velikostech a barvách a mohou být vyrobeny z plastu nebo keramiky. Pokud chcete co nejrobustnější řešení, stojí za to zvážit výběr výrobků z cementu. Květináče můžete snadno přizpůsobit svým potřebám, pokud jde o rozměry, a dokonale je přizpůsobit prostoru terasy, zahrady nebo balkonu.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-12
Dobrý
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
pixel