ČISTICÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

( počet produktů: 109 )

Uklizený a čistý domov vytváří prostor, ve kterém se cítíme skvěle a rádi v něm trávíme čas. Udržování čistoty v domácnosti není jen otázkou estetiky, ale také zdraví všech jejích obyvatel. Místnosti, jako je kuchyň a koupelna, by měly být udržovány v čistotě obzvláště. Také ložnice by měla být udržována v hygienickém stavu, aby byl zajištěn zdravý a klidný spánek.

 

Prach podporuje růst roztočů a dalších škodlivých mikroorganismů. Abyste zabránili jejich růstu, je důležité pravidelně uklízet - vysávat a vytírat podlahy, čistit nábytek a další vybavení. Máme skladem řadu nezbytného příslušenství pro úklid a mopování, které vám pomůže udržet váš domov v pořádku.

 

Smetáky, kartáče a smetáčky jsou užitečné například pro udržování čistoty podlah a odstraňování drobků z vaření. Houbičky a utěrky jsou nepostradatelné pro čištění kuchyňských pracovních desek, utírání prachu z nábytku a nouzové zásahy, když se něco rozlije nebo ušpiní. Nezbytný je také kbelík, do kterého se připravují čisticí prostředky. Praktickým doplňkem jsou také gumy a stěrky - ideální do koupelny, kde se při koupání snadno postříká podlaha.

 

U každého vchodu do bytu je stěrka na boty, aby se minimalizovalo množství nečistot vnesených do domu na botách. V podzimním a zimním období se také vyplatí pořídit si odkapávač na boty. Častý déšť nebo sněžení a vysoká vlhkost vzduchu v tomto období způsobují, že je těžké nepřinášet do domu bláto. Odvaděč na boty to dokonale napraví.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-09
Rychlost dodání
2024-06-03
rychlost, spolehlivost, dobře zabaleno
pixel