UTĚRKY A HOUBIČKY

( počet produktů: 6 )

WIPES

 

Mezi četnými čisticími pomůckami jsou samozřejmě i utěrky z různých materiálů. Umožňují mnohem rychleji a snadněji odstranit nečistoty z nábytku a dalších povrchů v domácnosti. Většina utěrek nezanechává na čištěném předmětu vlákna, což usnadňuje práci při čištění, a tyto typy utěrek jsou vhodné zejména pro čištění zrcadel a skla.

 

K prodeji jsou nabízeny tyto typy látek:

 

Koupelnová utěrka z mikrovlákna - usnadňuje úklid koupelny. Je vyrobena ze směsi polyamidu a polyesteru, je odolná a lze ji opakovaně používat. Snadno se s ním zbavíte i odolných skvrn - můžete s ním drhnout špinavé povrchy, aniž byste se museli obávat, že se hadřík roztrhne. Po úklidu v koupelně zůstávají povrchy čisté a leštěné.


Froté - vyznačuje se velkou všestranností; lze jej používat pro suchou i mokrou práci a s různými druhy čisticích prostředků. Je vyroben z přírodní bavlny, je odolný proti opotřebení a velmi dobře absorbuje vodu.


Víceúčelová utěrka - je vhodná pro čištění všech typů povrchů v domácnostech nebo stravovacích zařízeních. Je vyrobena ze směsi polyesteru a viskózy a je odolná proti mechanickému poškození. Lze jej použít pro suché i mokré čištění a s různými čisticími prostředky. Lze jej použít k suchému i mokrému čištění a s různými čisticími prostředky k rychlému odstranění nečistot z podlah, oken, nábytku nebo stěn.


Flanelová utěrka - ideální pro udržování čistoty domácnosti nebo kancelářského vybavení. Je vyroben z přírodních materiálů a vyznačuje se dlouhou životností, která zaručuje jeho dlouhé používání. S jeho pomocí můžete provádět mokré i suché práce.


Hadr na podlahu - určený k udržování čistoty povrchů pokrytých panely, dlaždicemi a parketami. Je vyroben z pevného materiálu a vyznačuje se trvanlivostí a odolností proti roztržení nebo roztřepení. Lze jej použít pro suché i mokré čištění, stejně jako pro čištění vodou s čisticími prostředky.

 

SPONGES

 

Absorpční houba se vám bude hodit při úklidu domu nebo bytu i při dokončovacích pracích. V prodeji jsou jak tradiční ploché houby, tak profilované modely, které se pohodlně drží v ruce. Kromě základních houbiček na mytí nádobí, čištění sporáků nebo pracovních desek se vyplatí pořídit si také houbičku na čištění grilu, auta nebo dlaždic.

 

Houba z mikrovlákna - je univerzální výrobek, který pomůže s mnoha úklidovými pracemi. Měkké mikrovlákno na horní a spodní straně houby dokonale zachycuje prach a zároveň chrání čištěné předměty před poškrábáním. Lze jej použít pro mokré i suché čištění.


Kovová drátěnka - vynikající pro čištění kuchyně a koupelny. Umožňuje odstranit obzvláště odolné nečistoty z nádobí, ale i z kovových částí nebo dlaždic. Navzdory své struktuře se nemusíte bát poškození čištěných povrchů, protože drátěnka je vyrobena z PET vláken.


Houba na mytí auta - skvěle se hodí pro použití v domácí garáži při vlastním mytí auta i v profesionální myčce. Houbu lze uložit do zavazadlového prostoru nebo do přihrádky na rukavice, abyste ji měli vždy u sebe, když ji potřebujete. Absorpční textura přispívá k pohodlí při práci. Houba je šetrná, takže se nemusíte bát, že byste při čištění poškrábali karoserii.


Houba podobná kamzíku - je určena k péči o automobil. Je jemný a šetrný, nezanechává na čištěných plochách škrábance ani šmouhy. Je ideální pro tření a leštění vosku a mytí oken. Lze jej použít ke snadnému odstranění páry, šmouh a k čištění povrchu skla po seškrábání námrazy.


Celulózová houba na mytí dlaždic - je ideální pro použití při renovačních pracích v kuchyních, koupelnách a dalších místnostech s dlaždicovou podlahou. Umožňuje důkladné odstranění nečistot po spárování. Stačí ji namočit do vody a poté spárovací hmotu po částech smýt. Houba je vyrobena z celulózy a je mnohem účinnější než běžný hadřík, protože mnohem lépe zachycuje nečistoty.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-03
Až na delší dodací lhůtu vše v pohodě.
2024-05-21
Ok
pixel