KBELÍKY

( počet produktů: 19 )

KBELÍKY

 

Různé modely kbelíků se liší vzhledem, kapacitou a účelem. Mezi dostupnými produkty jsou kbelíky ideální pro použití při úklidu domácnosti, pro přenášení různých druhů věcí, sběr ovoce v sadu a kbelíky ideální pro skladování například čisticích nebo pracích prostředků.

 

Při výběru kbelíku je třeba v první řadě zvážit, jaká velikost vám bude nejlépe vyhovovat. Kapacita kbelíku by měla odpovídat účelu, pro který jej kupujete. Můžete si vybrat mezi kbelíky o objemu 5 litrů, 10 litrů, 15 litrů a dokonce i většími kbelíky o objemu 30 litrů nebo dokonce 42 litrů, takže najít kbelík s dostatečnou kapacitou by neměl být problém. Některé modely mají také další funkce, které usnadňují každodenní práci. Patří mezi ně kbelíky s nálevkou, kbelíky s víkem nebo kbelíky se stupnicí. Tyto typy kbelíků usnadňují dávkování tekutin při úklidu a dalších činnostech.

 

V prodeji jsou také flexibilní kontejnery, které se výborně hodí jako koše na prádlo. Nejsou tuhé jako běžné kbelíky, což zvyšuje pohodlí při jejich používání - prádlo se v nich lépe přenáší a věší. Jejich další výhodou jsou velké uši, za které je lze uchopit.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-03
rychlost, spolehlivost, dobře zabaleno
2024-06-02
Rychla bezproblemova dodavka
pixel