PYTLE NA ODPAD

( počet produktů: 21 )

Zajistěte efektivní a hygienický úklid ve své domácnosti, kanceláři, na pracovišti nebo v komerčních prostorách. Kvalitní pytle na odpadky vyrobené z odolných materiálů a s různou kapacitou jsou klíčem k udržení odpadu pod kontrolou.
Rozlišujeme několik typů pytlů na odpadky a pytlů na odpad:

 

Kuchyňské pytle na odpad - nezbytná součást každé kuchyně. Jsou k dispozici v různých kapacitách a jsou ideální pro sběr organického odpadu a dalšího kuchyňského odpadu. Jsou odolné a pohodlné na používání a pomáhají udržovat kuchyňské prostředí čisté a hygienické.

 

Recyklační sáčky - pečujte o životní prostředí a tříděte odpad pomocí recyklačních sáčků. Jsou k dispozici v různých barvách a označeních a usnadňují efektivní třídění materiálů pro opětovné použití. Jsou dostatečně pevné a pohodlné na používání a pomáhají udržovat pořádek a čistotu.

 

Pytle na zahradní odpad - při úklidu zahrady se pytle na zahradní odpad stanou nepostradatelným nástrojem. Jsou trvanlivé a odolné proti oděru a zajišťují účinný sběr trávy, listí, větví a dalšího zahradního odpadu. K dispozici jsou v různých kapacitách, aby zvládly i ty největší úklidové práce.

 

Pytle na zdravotnický odpad - v případě potřeby bezpečné a hygienické likvidace zdravotnického odpadu musí pytle na zdravotnický odpad splňovat příslušné normy a standardy. Poskytují účinnou ochranu před možným biologickým nebezpečím a jsou ideální pro použití ve zdravotnických zařízeních, lékařských ordinacích nebo lékárnách.

 

Pytle na stavební odpad - při rekonstrukcích nebo stavebních pracích jsou nezbytné pytle na stavební odpad, které pomáhají zajistit účinný sběr suti, odpadu ze stavebního materiálu a dalšího odpadu vzniklého během prací. Tyto pytle se vyznačují vysokou pevností a kapacitou, díky čemuž je lze snadno použít i ve ztížených podmínkách.

 

Podívejte se na naši nabídku pytlů na odpad, které vám usnadní a zefektivní úklid. S našimi výrobky si můžete být jisti, že vaše prostory budou udržovány v dokonalém pořádku.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-06
Spokojená
2024-05-28
Doporučuji, i když jde o polskou společnost, tak rychlé a férové jednání.
pixel