KOŠŤATA A SMETÁKY

( počet produktů: 13 )

Smetáky a odpadkové koše usnadňují každodenní udržování čistoty. S nimi se můžete zbavit nejrůznějších nečistot a drobků na povrchu. Tradiční kartáče i košťata s přírodními štětinami jsou vynikající pro čištění choulostivých povrchů. Specializovanější příslušenství, jako jsou košťata na cementové podlahy nebo kartáče na roztírání dehtu, najde uplatnění při stavebních a renovačních pracích.

 

Náhradní dřevěné nebo kovové rukojeti a teleskopické tyče lze zakoupit také samostatně. Smeták z kokosových vláken rychle a účinně seškrabuje jemné a lehké nečistoty - skvěle se hodí zejména k čištění písku a štěrku. Naopak smeták s tuhými štětinami z palmových listů vám umožní rychle shrabat drobné nečistoty, aniž byste museli sahat po vysavači. Skvěle se hodí i na drhnutí - je dobré mít ho poblíž chodby nebo odpadkového koše vašeho domácího mazlíčka.

 

Malé odpadkové koše se hodí v nouzových situacích, když se něco náhle vylije, když do domu přinesete písek zvenčí nebo když kočka udělá nepořádek v záchodě. Stačí pár pohybů rukou a s pomocí lopatky a smetáku je nepořádek rychle uklizen.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
Vše v naprostém pořádku!
2024-06-12
Dobrý
pixel