PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO SEČENÍ

( počet produktů: 8 )

NOŽE SEKAČEK - NEZBYTNÝ DOPLNĚK PŘI SEČENÍ

 

Péče o zahradu a zeleň v okolí domu vyžaduje správné vybavení, zejména zařízení na sekání a kosení. Ty vám umožní zbavit se vysoké trávy i na těžko přístupných místech. Dobře udržovaný trávník se tak stane samostatnou ozdobou zahrady.

 

Strunové sekačky a žací stroje umožňují sekat v rozích, mezi keři a podél obrubníků - jinými slovy všude tam, kam se běžná sekačka nedostane nebo nemůže dostat. Sečení strunovou sekačkou by nebylo možné bez žacího ústrojí, které by si poradilo s trávou. Se strunovou sekačkou se postaráte o jakýkoli kousek zeleně bez ohledu na jeho velikost. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž je odolný vůči vnějším vlivům a velmi trvanlivý. Nemusíte se obávat, že se vedení během sečení náhle přetrhne a znemožní další práci.

 

Práce se strunovou sekačkou je rychlá a žací ústrojí si poradí i s velmi hustou a vysokou trávou. Pokud zjistíte, že vyžínací šňůra došla, jednoduše ji vyměňte za novou. Výměna je velmi snadná - stačí nasadit novou cívku na speciální hlavu ručně nebo (v závislosti na typu sekacího zařízení) ustřihnout vlasec a navinout jej na hlavu. Je třeba dbát na to, aby se monofil při vkládání vlasce nezamotal a aby se stroj náhodou nezapnul.

 

V nabídce jsou různé průměry a délky vedení, takže je lze bez problémů přizpůsobit vašemu zařízení. Monofil o průměru 1,4 až 2 mm je vhodný pro malé křovinořezy a vyžínače. Je vhodná k sekání nízké trávy a plevele. Pro vyšší rostliny je vhodný monofil o průměru 2,4 mm. Pro opravdu vysokou trávu a plevel je lepší zvolit silnější 3mm výrobky. Nezapomeňte vždy zvolit správnou tloušťku monofilu - koupě výrobku s jiným než určeným průměrem může poškodit vaše zařízení.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-14
Spolehlivá a pečlivá firma,která se opravdu stará o zákazníky. Josef Marek
2024-06-12
Dobrý
pixel