OBÝVACÍ POKOJ

( počet produktů: 266 )

Vybavení domácnosti není jen nábytek, ale také řada různých druhů doplňků, doplňků a dekorací, které dotvářejí uspořádání a zútulňují domácí prostory. Jednou z místností, kam obvykle umisťujeme nejvíce dekorací, je obývací pokoj. Obývací pokoj je místem, kde odpočíváme po dlouhém dni, přijímáme hosty a pořádáme večírky. Není tedy divu, že chceme, aby vypadal příjemně a jeho vybavení podporovalo relaxaci.

 

Nejoblíbenějšími dekoracemi obývacího pokoje, pokud jde o výzdobu stěn, jsou obrazy, plakáty a fotorámečky. Zajímavou výzdobou budou také zrcadla různých neobvyklých tvarů.

 

Dalším typem dekorace jsou figurky - zde je výběr opravdu obrovský! Množství vzorů a materiálů umožňuje vnést do našich interiérů prakticky jakýkoli motiv. Spolu s figurkami budou skvěle vypadat také svíčky - ať už v dekorativních svícnech či svícnech, nebo v "sólo" provedení. Vonné i nevonné svíčky mají úžasnou dekorativní funkci, zejména večer, když se rozsvítí. K tématu svíček mají blízko i vonné difuzéry, s jejichž pomocí vneseme do svých prostor oblíbenou vůni.

 

Doplňky do obývacího pokoje však nemají pouze dekorativní funkci. Velmi důležité jsou drobné předměty, které se mohou ukázat jako nezbytné vybavení. Jedním z nich jsou například táhla na záclony. Pokud máte rádi záclony a závěsy, pak jsou háčky na záclony nezbytným doplňkem pro jejich zavěšení. Stejně užitečné jsou i háčky na obrazy a zrcadla - bez nich si nemůžeme vyzdobit stěny. Během topné sezóny zajistí správnou míru vlhkosti v našem obývacím pokoji keramické zvlhčovače vzduchu na radiátory.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
2024-06-02
Rychla bezproblemova dodavka
pixel