ZIMNÍ NÁŘADÍ

( počet produktů: 41 )

Zima je na zahradě obdobím menší aktivity a mnohem užšího rozsahu prací. Zatímco v ostatních ročních obdobích musíme být na zahradě aktivnější, v zimě si můžeme vydechnout. To však neznamená, že zima je obdobím úplné nečinnosti při práci venku.

 

Když za okny klesne teplota a domy, zahrady a stromy pokryje sníh, je jednou z nejzásadnějších činností odklízení sněhu, které málokoho z nás baví. Jedná se však o nezbytnou činnost, kterou je třeba provést, abyste neztratili možnost volného přístupu k domu, garáži nebo silnici. Nikdo nemá rád zasněžené silnice a chodníky, které mohou znemožnit pohyb vozidlem i pěšky. V boji s bílým prašanem se vám budou hodit jak moderní a pokročilé sněhové lopaty, tak klasické sněhové lopaty.

 

V sortimentu obchodu máme širokou škálu lopat - od velmi lehkých a úzkých, přes standardní rozměry až po velké shrnovače, které urychlí odklízení sněhu, ale vyžadují použití větší síly. Důležité je také pamatovat na to, abyste s odklízením sněhu začali co nejdříve a opakovali ho co nejpravidelněji. Jinak se sníh může změnit v tvrdou zmrzlou krustu, kterou bude velmi obtížné odstranit. Důležité je také dbát na to, aby se na trávě neukládal sníh - může dojít k jeho uhnívání.

 

Ale co když sníh silně zmrzne nebo když je příjezdová cesta pod domem silně namrzlá? V takovém případě vám praktické zábrany pomohou rychle odstranit led nebo zmrzlý sníh. Sněhové frézy, jinak známé jako sněhové frézy, si dokonale poradí s jakýmkoli "těžkým" případem.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
2024-06-02
Rychla bezproblemova dodavka
pixel