ČERPADLA NA VODU

( počet produktů: 10 )

Vodní čerpadlo může být velmi užitečným produktem pro použití v každé domácnosti nebo na zahradě. S jeho pomocí se voda přivádí do přívodů v domech a na zahradách. Používá se také k odvodnění místností a umyvadel a k uskladnění čerpané vody. Lze je použít pro čistou i znečištěnou vodu a dokonce i pro septiky. Chcete-li vybrat nejlepší model pro své potřeby, věnujte pozornost jeho kapacitě. Výkon čerpadla se snižuje s rostoucí vzdáleností a výškou potřebnou k čerpání vody. Vodní čerpadlo může být elektrické nebo dieselové a existuje několik typů: ponorné, povrchové a speciální.

 

Ponorné čerpadlo - ideální pro sání čisté vody, ruční čerpadla na olej jsou speciálním typem.


Čerpadlo na dešťovou vodu - určeno k hospodaření s dešťovou vodou pro pozdější použití. Má kondenzátorový motor s tepelným vypínačem a dvojité těsnění mezi motorovou komorou a oběžným kolem, které zajišťuje stálou kvalitu provozu po dlouhou dobu.


Ponorné čerpadlo na špinavou vodu - pro udržování čistoty malých vodních ploch ? rybníky nebo jezírka - stejně jako pro odvodňování nebo zavlažování půdy. Je odolný vůči mechanickému poškození a růstu hub a plísní.


Čerpadlo do septiku - slouží k odčerpávání odpadu ze septiku. Zařízení je vybaveno litinovým krytem odolným proti kyselinám a plovákem, který automaticky spouští motor.

 

Kromě samotného čerpadla se vyplatí pořídit si kompletní sadu armatur, které umožní čerpání čisté i znečištěné vody na různých místech a v různých podmínkách. Komerčně dostupné armatury pro čerpadla zahrnují speciální těsnění, hydrofitery, spojky, sací hadice, zpětné ventily nebo hrdla. Praktická sací hadice je nezbytnou součástí pro správnou funkci čerpadla.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-14
Spolehlivá a pečlivá firma,která se opravdu stará o zákazníky. Josef Marek
2024-06-03
rychlost, spolehlivost, dobře zabaleno
pixel