ZÁMKY NA MRTVOLY

( počet produktů: 72 )

JAKÝ ZADLABÁVACÍ ZÁMEK ZVOLIT?

 

Dveřní zámky jsou k dispozici v několika variantách, které se liší konstrukcí a způsobem zamykání. Nejčastější volbou jsou zámky s cylindrickou vložkou na klíč - jsou ideální pro vnější i vnitřní dveře.

 

Zadlabací zámek s uzamykacím mechanismem je určen pro instalaci do koupelnových dveří.


Zadlabací zámek pro pokojové dveře není tak pancéřovaný jako modely pro vnější dveře. Používá zámek na klíč nebo na jeden šroub, abyste měli v místnosti soukromí. Je to vynikající řešení, pokud sdílíte dům nebo byt s několika spolubydlícími. Lze ji také použít ve studovně k zabezpečení dokumentů před ostatními lidmi.


Bezklíčový zadlabací zámek je užitečný v každé domácnosti a nevyžaduje klíč ani žádný jiný přídavný zámek. Aktivuje se pouze stisknutím kliky dveří.

 

Nabídka dveřních zámků je velmi široká. Při výběru zadlabacího zámku dveří byste měli věnovat pozornost především tomu, z jakého materiálu je vyroben. O tom, zda bude zámek dlouho bezchybně fungovat, rozhoduje výrobní materiál. To je důležité zejména v případě, že kupujete zámek pro venkovní dveře, který musí odolávat mnohem náročnějším faktorům než modely používané uvnitř budovy. Proto je vhodné zvolit zámek z oceli s pozinkovanou povrchovou úpravou, která chrání mechanismus před rezivěním a ztrátou životnosti. Při výběru zadlabacího zámku je také třeba předem zkontrolovat rozměry a způsob otevírání, abyste vybrali ten správný kus pro vaše dveře. Přesná montáž zajistí pohodlné používání a bezchybný provoz.

 

Mezi oblíbené zadlabací zámky patří také válečkové, západkové, ráčnové, bezklíčové a cylindrické provedení. Každý z nich se vyznačuje jiným designem a účelem.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-06
Spokojená
2024-05-21
Ok
pixel