VISACÍ ZÁMKY

( počet produktů: 14 )

Pevný visací zámek je prvkem, díky kterému efektivně zabezpečíte svůj majetek. Neměla by chybět v žádné domácnosti. K prodeji je k dispozici mnoho modelů, což vám umožňuje vybrat si ten nejvhodnější visací zámek pro vaše potřeby. Visací zámky s dříkem, západkou nebo skořepinou – všechny se skládají z praktického pouzdra, ve kterém je umístěn mechanismus, a také z obruče pro otevírání a zavírání visacího zámku. Některé z nich lze otevřít klíčem, jiné jsou zabezpečeny kombinačními zámky.V nabídce prodeje jsou mosazné, litinové, ale i litinové nebo speciální hliníkové visací zámky. Takto konstruovaná těla v kombinaci s ocelovými čepy nebo třmeny poskytují vynikající ochranu pro technické místnosti, sklady, skříně, kufry nebo jízdní kola. Pro ještě větší úroveň zabezpečení se doporučují visací zámky s plastovým krytem, ​​visací zámky proti vloupání, dvouháčkové nebo zesílené visací zámky.

 

TYPY VISACÍCH ZÁMEK

 

Tradiční visací zámky s třmenem - například třmenové visací zámky - jsou ideální pro upevnění prvků, jejichž otvory nejsou v přímce. Na druhé straně je obtížnější vynutit visací zámky, protože jejich vodorovný kolík dokonale uzavírá prvky s otvory umístěnými těsně vedle sebe. Visací zámky s třmenem, visací zámky s okovem a kombinované visací zámky jsou další verze zabezpečení, které lze zakoupit k ochraně vašeho hmotného zboží. V této roli skvěle poslouží visací zámky zamčené klíčem, petlicí nebo individuálním digitálním kódem. Modely s nastavitelnou mašlí nebo s dlouhou čelenkou splňují každý požadavek.

 

Pro zabezpečení malé skříňky, tašky nebo kufru se perfektně hodí menší modely visacích zámků kolíkových, cestovních nebo třmenových. Pevná spona do garáže, dílny nebo skladu bude dodatečně zesíleným modelem ve větší velikosti. Velký výběr visacích zámků mezi prodejními nabídkami umožňuje vybrat si produkt šitý na míru individuálním potřebám. Při výběru uzávěru je třeba vzít v úvahu faktory, jako je velikost očka visacího zámku - jak daleko je nejvyšší bod visacího zámku od těla - a šířka visacího zámku. Pamatujte, že čím menší je oko visacího zámku, tím těžší je ho rozbít. Co se týče samotného visacího zámku, čím větší je jeho velikost, tím je bezpečnější. Pokud tedy chcete ochránit svůj majetek před nečekaným vniknutím, vyplatí se zvolit velký model visacího zámku, jehož otevírání je mnohem obtížnější.

 

Dobrý visací zámek, kromě toho, že je vyroben z odolných materiálů, by měl být také odolný proti vlhkosti. To je zvláště důležité, pokud jde o ochranu venkovních prvků. V tomto případě nejlépe fungují mosazné visací zámky. Pamatujme také na to, že při výběru zabezpečení do domácnosti se na nich nevyplatí šetřit. Je lepší zvolit dražší a odolnější model, abyste měli jistotu, že svou roli řádně splní.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-14
Spolehlivá a pečlivá firma,která se opravdu stará o zákazníky. Josef Marek
2024-06-03
rychlost, spolehlivost, dobře zabaleno
pixel