ZÁVĚSY

( počet produktů: 330 )

ZÁVĚSY - NUTNÉ K DOKONČENÍ DOMOVA

 

Stavební závěsy jsou nepostradatelné při dokončovacích a renovačních pracích. Umožňují fixovat jednotlivé prvky konstrukce tak, aby se mohly pohybovat. V nabídce prodeje jsou dveřní panty různých typů - zapuštěné, křídlové, ale i stavební háčky. Tyto výrobky jsou většinou vyrobeny z pozinkované oceli, díky čemuž jsou chráněny proti korozi a lze je použít i v exteriéru. Zapomenout nelze ani na panty na okna, dveře a okenice.

 

ZÁVĚSY NA DVEŘE A OKNA

 

Nejběžnějším typem závěsů jsou závěsy dveří. Díky nim můžete dveřní křídlo bezpečně zapustit na rám tak, aby bylo možné je volně a plynule otevírat a zavírat. Pro instalaci dveří do rámu použijte šroubovací pant, který se skládá ze dvou částí: jedna se umístí do otvoru v rámu a druhá se namontuje do dveřního křídla. Klíčem při montáži je položit tyto dva díly na sebe, aby se dosáhlo spojení, které zajistí hladké otevírání dveří. Šroubovací pant umožňuje i snadnou demontáž dveří - stačí zvednout křídlo a vysunout jednu část pantu z druhé. To může být nevyhnutelné, když se plánuje renovace místnosti nebo údržba dveří.

 

Kyvadlový závěs lze použít jak k instalaci dveří v domě, tak k zapuštění branek nebo branek. Zajišťuje plynulé otevírání a zavírání dveří a díky materiálu mosaz nebo nikl zaručuje odolnost proti mechanickému poškození a velkému zatížení. Dostupné v mnoha barvách - vč. Mosazné, zlaté, saténové, metalické nebo bílé lakované - umožňuje dokonalé přizpůsobení danému interiéru nebo prostředí.

 

STAVEBNÍ ZÁVĚSY PRO OPLOCENÍ

 

Ploty hrají stejně důležitou roli jako dveře – jsou první ochranou majetku. Kolenní, rolovací nebo kyvadlové závěsy učiní postavený plot plně funkční a získají odpovídající stabilitu.

 

Otočený závěs je typ závěsu, nezbytný při instalaci branek a branek na sloupky a také prvků oplocení. Je uzpůsoben pro svařování, proto zajišťuje odolnost zavěšení a jeho stabilitu po mnoho let. Vysoká kvalita materiálu (ocel) zajišťuje odolnost proti mechanickému poškození a samotné panty díky svému estetickému vzhledu dobře ladí s ostatními prvky plotu. Popruhový závěs se také používá k zavěšení bran a dveří. Dobře poslouží i při montáži nábytku, díky kterému je možné připevnit dvířka k pevným korpusům. Vyrobeno z pozinkované oceli, bude vhodné pro venkovní použití - díky odolnosti proti vlhkosti a měnícím se povětrnostním podmínkám funguje bezchybně po mnoho let.

 

DEKORATIVNÍ ZÁVĚSY

 

Ozdobné panty díky svému neobvyklému vzhledu plní u montovaných konstrukcí nejen funkční, ale i dekorativní roli. Zvláště stojí za to věnovat pozornost závěsům okenic, hranatým ozdobným závěsům, závěsům altánu a dekorativním stavebním hákům. Kovové panty s dekorativní úpravou lze použít jak uvnitř, tak vně budovy. Kromě použití při montáži oken a dveří se často používají k vytváření vík do truhlic nebo dveří u nábytku ve starožitném stylu. Závěsy okenic Vám umožní pohyblivé spoje mezi křídlem okenic a fasádou. Okenice jsou opět v oblibě a stále častěji se vyskytují v soukromých objektech, i když před časem zdobily pouze staré domy a činžáky. Elegantní vzhled ozdobných pantů dodá okenicím na kráse a díky vysoké odolnosti vůči povětrnostním vlivům zůstane pant dlouhou dobu v bezvadném stavu.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-14
Spolehlivá a pečlivá firma,která se opravdu stará o zákazníky. Josef Marek
2024-06-03
rychlost, spolehlivost, dobře zabaleno
pixel