MONTÁŽNÍ PRVKY A DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

( počet produktů: 94 )

SLOUPOVÉ SVORKY - POTŘEBNÝ PRVEK PRO MONTÁŽ NA PLOTOVÉ PANELY

 

Mnoho lidí při plánování oplocení svého pozemku volí kovové oplocení. Kov je pevná a zároveň plastická surovina, která při správné ochraně bude odolná vůči povětrnostním vlivům a korozi. Nezbytnými montážními prvky pro tento typ plotu budou rozpětí, sloupky, ale i různé upevnění na zahradní panely - včetně příchytek.

 

Správně zvolené prvky pro upevnění zahradních panelů jsou základem stabilního plotu a velký význam mají i ty nejmenší, jednotlivé díly. Příchytky pro kovové ploty umožňují trvalé spojení jednotlivých plotových dílců mezi sebou. Některé jsou určeny pouze pro určitý typ panelů, ale většina těchto typů výrobků je univerzálně použitelná. Svorky se prodávají v sadách se šrouby, což usnadňuje montáž.

 

Mezi prodejními nabídkami můžete najít tři typy upínačů, a to: mezilehlé, startovací a rohové.

 

startovací svorky jsou umístěny na začátku a na konci plotu, protože mají pouze jednu montážní konzolu.


mezilehlé svorky se používají ke spojení dvou sousedních panelů.


rohové svorky dobře fungují při stavbě rohů plotu, protože jeho dvě rukojeti jsou uspořádány v pravém úhlu.

 

HÁČKY NA DVEŘE

 

Dveřní hák je malý konstrukční prvek, který dobře funguje jako ochrana dveří ve skříních a také jako vnitřní uzávěr dveří, například na toaletě. Může být také použit jako blokáda vstupu do technické místnosti nebo skladu. Háček se velmi snadno sestavuje a nevyžaduje žádné speciální nářadí. Lze jej rychle připevnit na vybraný substrát.

 

Je vyroben z oceli, je odolný proti poškození a niklový povlak mu dodává antikorozní vlastnosti. Díky tomu najde uplatnění i venku v zahradních altáncích, dřevnících nebo nevytápěné místnosti na zahradní nářadí. Dveřní hák účinně zabrání samovolnému otevření dveří a bude sloužit mnoho let.

 

ZÁPADKY PRO ŽALUZIE

 

Hlavní výhodou západek pro rolety je jejich univerzálnost - zkontrolují bez ohledu na tvar a model rolet, díky čemuž bude instalace tohoto vylepšení bezproblémová. Esteticky provedená západka okenice se bude dobře hodit do mnoha interiérů. Kombinace funkčnosti a důrazu na estetiku jsou nejdůležitějšími vlastnostmi produktu. Neméně důležitou vlastností je vysoká životnost, protože západky jsou vyrobeny z materiálů odolných vůči různým druhům poškození, slunečnímu záření, rzi nebo soli. Díky tomu získáme západku, která bude dobře fungovat při používání po mnoho let.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-03
Až na delší dodací lhůtu vše v pohodě.
2024-06-03
rychlost, spolehlivost, dobře zabaleno
pixel