ZAHRADA

kompletny průvodce montáží základů sloupů
Většina pozemních staveb vyžaduje pevné ukotvení do země. Při stavbě různých typů přístřešků, střechy nebo altánů, nejsou potřebné tak silné základy jako při stavbě domu. V těchto případech se ideálně hodí základy sloupu. Jsou stabilně připevněny k podloží a ke nim je připevněn sloup. Kotvy mohou být zatloukány do země, přišroubovány k podloží, s tyčí pro zazdění, s nastavitelnou výškou nebo roztečí ramen.
Přečtěte si více
Zahradní osvětlení - jaké vybrat?
Dlouhé teplé letní večery strávené na zahradě nebo na terase si zaslouží vhodné prostředí. Pohodlný nábytek a atmosférické osvětlení jsou vše, co potřebujete k příjemným chvílím s přáteli nebo rodinou. Jak vybrat správné osvětlení, aby bylo zajištěno pohodlí pro všechny účastníky? Zde je několik návrhů!
Přečtěte si více
Jak připravit půdu pro nový trávník?
Začátek jara je ideální dobou pro přípravu zahrady. Výsadba a výsev rostlin, osvěžení záhonů a prořezávání keřů jsou jen začátkem. V dnešním článku se dozvíte, jak připravit půdu pro trávník, abyste se mohli těšit z rovného a krásného povrchu. Zveme vás k přečtení!
Přečtěte si více
Optimální vybavení pro moderní zahradu. Nářadí usnadňující péči o zeleň a rostliny
Práce na zahradě je nejen relaxací, ale především nutností, pokud se chcete těšit z krásných rostlin. Velmi důležité je nářadí, které při péči o ně používáte. Správné vybavení může práci usnadnit a zefektivnit, což je důležité zejména v případě, že máte velkou plochu. Jaké vybavení byste měli zvolit, aby pro vás byla péče o zahradu potěšením? Odpověď naleznete v článku.
Přečtěte si více
IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
2024-06-02
Rychla bezproblemova dodavka
pixel