DOPLŇKY

( počet produktů: 134 )

Stavební kování je široká kategorie nářadí a příslušenství, které se používá k různým úkonům při stavbě a renovaci budov a jiných staveb. Základní stavební kování zahrnuje příslušenství, jako jsou karabiny, třmeny, spojovací materiál, matice, šrouby a mnoho dalších. Ty se používají ke spojování konstrukčních prvků, jako jsou trubky, nosníky, desky nebo plechy.

 

Karabiny jsou spojovací prvky, které se používají k upevnění lan, řetězů, šňůr a dalších prvků. Jsou vyrobeny z kovu a mají speciální uzávěr, který umožňuje rychlé a bezpečné upevnění.


Třmeny jsou spojovací prvky, které se používají ke spojení dvou konstrukčních prvků, například trubek. Skládají se ze dvou vzájemně propojených součástí, které lze k sobě upnout pomocí šroubu. Používají se k upevnění potrubí ve vodovodních, plynových nebo ventilačních systémech.


Spojovací prvky jsou součásti, které se používají ke spojení různých konstrukčních prvků, například nosníku se sloupem. Jsou vyrobeny z kovu nebo plastu a mají speciální zajišťovací mechanismus, který umožňuje rychlé a bezpečné upevnění.


Matice a šrouby jsou součásti, které se používají k upevnění různých konstrukčních prvků, např. ke spojení trubek nebo plechů. Matice jsou součásti, které se šroubují na závity a které se používají k utažení konstrukčních prvků. Šrouby jsou součásti, které mají závitový konec a používají se k upevnění různých konstrukčních součástí.

 

Stavební příslušenství je nezbytné pro každou fázi výstavby a rekonstrukce, od přípravy staveniště přes montáž konstrukce až po dokončovací práce v interiéru. Díky rozmanitosti nástrojů a příslušenství umožňuje stavební příslušenství provést prakticky jakýkoli stavební nebo renovační úkol.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-03
rychlost, spolehlivost, dobře zabaleno
2024-06-02
Rychla bezproblemova dodavka
pixel