SPOJOVACÍ MATERIÁL, TŘMENY, PRUŽINY A ÚVAZY

( počet produktů: 2 )

Renovace, dokončovací a stavební práce vyžadují použití různých typů upevňovacích prvků. Prakticky žádné instalační nebo montážní práce se neobejdou bez malých, ale neuvěřitelně praktických šnekových úchytů a svorek.

 

Vázací pásky jsou k dispozici v různých velikostech, což vám umožní vybrat si nejvhodnější výrobek pro vaše potřeby. Šnekové stahovací pásky mají navíc nastavitelný průměr, což je velmi užitečné při práci na ventilačních a klimatizačních instalacích. Trubkové svorky naproti tomu umožňují pohodlné a pevné připevnění potrubí ke stěnám. K dispozici jsou také modely typu U - které jsou určeny k zavěšení potrubí na konzoly - a také svorky s klipem, které chrání instalační komponenty před poškozením stlačením.

 

PRUŽINY

 

Univerzální pružiny jsou drobné předměty, které by měl mít v brašně s nářadím každý kutil. Pružiny se liší velikostí a použitím - například pružiny určené k montáži do houpaček, díky nimž je konstrukce ještě robustnější. V prodeji jsou také pružiny tlačné a pružiny s očkem. Díky oceli použité k výrobě vydrží toto příslušenství i velké zatížení a je odolné vůči vzniku případných deformací.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-03
Až na delší dodací lhůtu vše v pohodě.
2024-05-21
Ok
pixel