SKŘÍŇKY NA NÁŘADÍ A ORGANIZÉRY

( počet produktů: 41 )

USPOŘÁDÁNÍ A ULOŽENÍ NÁSTROJŮ

 

Správné skladování a přeprava nářadí vnese do našeho vybavení pořádek a čistotu. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout: pásy na nářadí, skříňky na nářadí a servisní skříňky.

 

Dílny a profesionálové, kteří se specializují na opravy na místě, jsou vybaveni kufry na nářadí a kufříky na nářadí pro bezpečnou a pohodlnou přepravu nářadí. Existuje několik typů skříněk: na kufry, na batohy a na klíče. Batohy nezatěžují ruce a pohodlně se nosí. Aby dobře plnily svou funkci, měly by být vybaveny odnímatelnými panely na nářadí, kapsami a přihrádkami. Musí být vyrobeny z odolných materiálů, které jsou odolné proti zašpinění a roztržení, a nepromokavé dno je další výhodou.

 

Nejznámějšími skříňkami jsou skříňky na klíče, se kterými se setkáváme jak v profesionálních dílnách, tak v domácnostech. Dodávají se v různých velikostech a s různým vybavením. Obvykle se skládají z hluboké hlavní přihrádky a kontejneru na drobné díly. Měly by být vyrobeny z odolného plastu, který je odolný proti poškození. Na trhu najdete kufry s kolečky a teleskopickou výsuvnou rukojetí nebo jednoduchým madlem.

 

Stejně oblíbené jsou i kufry na nářadí z plastu nebo kovu. Při nákupu je důležité věnovat pozornost jeho hmotnosti a způsobu zavírání. Vnitřní prostor by měl mít mnoho přizpůsobitelných přihrádek, kapes nebo uzamykatelných organizérů (např. na šroubky). Pokud má být kufr používán k ukládání těžkých předmětů, vyplatí se zvážit nákup verze s kolečky.

 

Výše zmíněné organizéry jsou předměty, které pomohou udržet chaos v dílně pod kontrolou. Pokud máte velké zásoby nářadí a dílů, dobře poslouží velké nástěnné panely. Pro domácí použití naopak postačí malé uzamykatelné boxy s přepážkami.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-14
Spolehlivá a pečlivá firma,která se opravdu stará o zákazníky. Josef Marek
2024-06-03
rychlost, spolehlivost, dobře zabaleno
pixel