KLEŠTĚ

( počet produktů: 9 )

Kleště jsou jedním z nejoblíbenějších a nejběžnějších ručních nástrojů. Používají se především k přidržování obrobků, ale v závislosti na typu je lze použít i k řezání, drcení a ohýbání nebo tvarování materiálu. Jsou nezbytnou součástí vybavení každé dílny, dílny a domácího nářadí.

 

Existuje několik typů kleští:

 

Ploché kleště - používají se k přidržování, stlačování a tvarování obrobků.


Kulaté kleště - tvarují dráty, tyče, kabely a plechy.


Prodloužené boční štípací kleště - známé jako čáp nebo elektrické kleště - mají čelisti, které jsou kombinací kulatých štípacích kleští a zužujících se plochých čelistí.


Prodloužené zahnuté kleště - umožňují práci v těžko přístupných místech, kde je použití běžných kleští obtížné.


Koncové štípací kleště - podobné kleštím, ale s menší "hlavou".


Kleště na segerové kroužky - (vnější rovné, vnější zahnuté, vnitřní rovné, vnitřní zahnuté) usnadňují ohýbání pojistných kroužků.


Morseovy krimpovací kleště - umožňují nepřetržité upnutí součásti díky aretačnímu mechanismu, což je důležité zejména v instalatérství a automobilové mechanice.


Omítací kleště na armovací pruty - mají čelisti na malé hlavici a dlouhá ramena, umožňují jednoduché zkroucení armovacích drátů a odstřižení vyčnívajících konců.


Multifunkční kleště - obsahují až deset čepelí, pilníků, šroubováků nebo kleští. Ideální pro ty, kteří si potrpí na co největší funkčnost svých nástrojů.


Děrovačky a děrovačky - kleště na děrování měkkých materiálů.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-14
Spolehlivá a pečlivá firma,která se opravdu stará o zákazníky. Josef Marek
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
pixel