PILY NA DLAŽDICE

( počet produktů: 63 )

PILY NA DLAŽDICE - NEPOSTRADATELNÉ PRO PRÁCI S KERAMIKOU

 

Jedním z nástrojů, které zajistí snadné a rychlé zpracování obkladů, je řezačka na obklady (nebo pila na otvory). Pila na otvory je příslušenství k vrtačce, brusce nebo jinému nástroji s kotouči uspořádanými do kruhového tvaru. Lze s ním přesně a bez námahy vytvářet různé typy otvorů do dlaždic. Otvory jsou nezbytné pro instalaci vodovodního a sanitárního zařízení a osvětlení, stejně jako pro háčky nebo hmoždinky. Tyto nástroje obrušují glazuru a zbytek povrchu zůstává neporušený. Není tedy třeba se obávat poškození keramiky.

 

Při výběru nože dbejte na tvar zubů, aby mohly hladce proniknout do glazury bez zubatých hran. Právě ty rozhodují o tom, zda bude pila na otvory dostatečně plnit svou úlohu. Diamantové otvorové pily umožňují vrtání otvorů bez narušení struktury obkladů a jsou nepostradatelné tam, kde běžné otvorové pily práci nezvládnou. Při výběru pily na otvory je také důležité zvážit použitý materiál a požadovanou hloubku řezu.

 

Otvory lze dělat dvěma způsoby - za sucha nebo za mokra. Pokud chcete řezat otvory za sucha, budete potřebovat pilu na otvory s rostlinou uvnitř stopky, aby se při práci nepřehřívala. Při vrtání za mokra je nutné použít vodu, aby se diamant v pile udržel v chladném stavu. Toto řešení je účinné, ale vede k nepořádku, protože voda stříká do stran a mísí se s prachem. Suché opracování tak ušetří čas při čištění, ale vyžaduje speciální typ přípravku.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
Vše v naprostém pořádku!
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
pixel