LANA A PROVÁZKY

( počet produktů: 2 )

Provazy a provázky poslouží na zahradě k uvázání květin na záhonech nebo rostlin na záhonech. S prádelní šňůrou můžete prádlo pověsit na domácí zahradě nebo na balkoně. Křídová čára bude užitečná při stavebních a instalačních pracích, umožní vám přesně určit rovné čáry na stěnách nebo podlahách. Zdící linie se naopak osvědčí jak na stavbě pro prvotní měření, tak na zahradě pro vytyčení ploch parcel nebo plánovaných záhonů. Polyamidová lana odolná v tahu budou využívána v dopravě pro přenášení různých druhů břemen.

 

LANA

 

Splétané polypropylenové lano lze použít při všech rekonstrukčních a stavebních pracích - pomáhá při vytyčování rovných linií pro rovnoměrné pokládání cihel a dutých cihel. Osvědčí se i v domácí garáži nebo zahradě - např. pro zakládání záhonů a záhonů a pro spojování různých předmětů. Profesionální dodavatelé mohou tento typ lana použít k zajištění přepravovaného zboží, aby nedošlo k jeho poškození. K jejich výrobě se používá polypropylen, který se vyznačuje vysokou odolností proti roztržení.

 

Gumové lano je velmi flexibilní a funkční, ideální pro snadné a rychlé vázání prvků. Používá se jak v domácnosti, tak v průmyslu - skvěle ochrání i předměty při přepravě. Gumová lana najdou uplatnění při každodenních dílenských činnostech, ale i při práci na zahradě, v sadu a na stavbě. Jsou odolné, velmi odolné proti roztržení a pružné. S úspěchem je lze využít při sportu, turistice, kempování nebo v lese. Pryžové linie se liší konstrukcí, průměrem a barvou, takže je můžete snadno přizpůsobit svým přesným preferencím.

 

Jutové lano je vyrobeno z přírodní příze rostlinného původu, což z něj činí produkt šetrný k životnímu prostředí. Používá se při profesionálních stavebních pracích i kutilech doma, v garáži nebo na zahradě. Jutový materiál je vysoce odolný proti poškození, takže byste se neměli bát rozbití během používání. Z jutových provazů lze také uvnitř domu vytvořit zajímavé aranžmá. Skvěle se bude hodit jako dekorativní prvek zejména v loftových interiérech.

 

STRINGS

 

Sisalová šňůra se vyznačuje vysokou odolností, díky které se ani při pevném uvázání nepřetrhne. Uplatní se v mnoha domácnostech, firmách i průmyslových provozech. Lze jej použít k vázání předmětů během stěhování, stejně jako k výrobě dekorací, jako jsou přání k narozeninám nebo věnce. Ideální do loftových interiérů jako doplněk k aranžmá.

 

Polypropylenová šňůra je velmi univerzální, a proto je nezbytnou součástí vybavení každého domu či bytu. S jeho pomocí můžete rychle a pohodlně upevnit nebo uvázat různé prvky. Syntetický materiál, ze kterého je vyroben, se vyznačuje vysokou životností, pevností a odolností vůči povětrnostním vlivům.

 

Jutový provázek dobře poslouží při balení dárků a zdobení kytic. Poslouží i při vytváření dekorací v přímořském stylu – můžete jím například obalit květináč nebo úložnou krabici, aby získaly jiný charakter. Jutové provázky díky přírodnímu materiálu skvěle zapadnou do interiérových dekorací zařízených v rustikálním stylu. Může být také použit k ochraně rostlin na zahradě před zlomením způsobeným větrem.

 

Zednický motouz je nepostradatelným doplňkem při stavebních a dokončovacích pracích. Poslouží k vyznačení hranic pozemku a usnadní stavbu rovných zdí. S jeho pomocí můžete nastavit linii, podle které se budou postupně pokládat cihly a duté cihly. Zednické šňůry jsou vyráběny převážně z polyesterové příze, která je vysoce odolná proti přetržení a necitlivá na UV záření nebo vlhkost.

 

Bavlněná šňůra má také různé využití. Lze jej použít k zavěšení větviček stromů, stejně jako k oplocení stromů a keřů. Bavlněná šňůrka je tenká a velmi plastická, takže se vám bude hodit při spojování drobných prvků, výrobě dekorací nebo ručně vyráběných šperků.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
2024-06-09
Rychlost dodání
pixel