PRODLUŽOVACÍ ŠŇŮRY A KABELY

( počet produktů: 44 )

PRODLUŽOVACÍ ŠŇŮRY

 

Prodlužovací kabel je nezbytným příslušenstvím každého domu a bytu, dílny a garáže. S jeho pomocí můžete přivést elektřinu do každého koutu svého domova a spustit elektrické spotřebiče, které jsou daleko od zdroje energie. Je to vynikající řešení, když je v domě nedostatek elektrických zásuvek nebo když je třeba na zahradě provádět práce s využitím elektřiny.

 

Prodlužovací kabel musí být praktický a především bezpečný pro každodenní použití. Jeho kabel vám umožní prodloužit dosah kabelu mezi síťovou zásuvkou a daným spotřebičem. Najdete prodlužovací šňůry s jednou zásuvkou i se 3, 4 nebo dokonce 7 zásuvkami. Liší se délkou kabelu a barvou, takže si můžete vybrat ideální produkt pro své potřeby.

 

PRODLUŽOVACÍ KABEL PRO ZAHRADU

 

Typický prodlužovací kabel pro zahradu má na jedné straně zástrčku a na druhé straně jednu zásuvku, do které můžeme zapojit například sekačku na trávu nebo elektrický vyžínač. Díky jasně oranžové barvě je kabel viditelný i na pozadí husté trávy nebo půdy, takže se předejde náhodnému zakopnutí o kabel nebo jeho poškození výše zmíněnou sekačkou. S pomocí zahradního prodlužovacího kabelu nebude problém používat elektrické spotřebiče i v odlehlých částech zahrady nebo pozemku. Bubnové prodlužovací šňůry jsou ještě pohodlnější volbou při provádění elektrických prací na velké ploše. Kabel je navinut na cívku umístěnou na stojanu. Takovou prodlužovací šňůru lze pohodlně uchopit a přenášet kamkoli. Stojan je vybaven více než jednou zásuvkou, aby bylo možné zapojit několik spotřebičů současně. Proto bude užitečným doplňkem nejen na zahradě, ale i na stavbě nebo v dílně.

 

WIRING

 

Stěny nejsou jen konstrukčním prvkem budovy, který může být uvnitř zdoben nejrůznějšími ornamenty. Skrývají také všechny elektrické kabely. Elektroinstalace se plánuje již ve fázi návrhu a vytváří se během výstavby. Jejich následná úprava je možná při větší renovaci. Elektrické kabely jsou každodenní neviditelnou, ale nezbytnou součástí každé budovy, kterou zásobují elektřinou. Dobře zkonstruovaná instalace bude fungovat hladce i při velkém zatížení zařízením a vhodně umístěné kabely zaručí nepřerušovaný provoz elektrických spotřebičů.

 

Přestože elektroinstalace vypadá velmi podobně, elektrické kabely se liší nejen velikostí, ale také svými parametry a účelem. Výběr správných elektrických kabelů má zásadní význam pro bezpečnost a kvalitu signálu. Přenosné kabely, které nemusí být umístěny ve zdi, mohou ovlivnit rychlost přenosu dat nebo způsobit rušení zvuku.

 

Názvy "kabely" a "elektrické kabely" se často používají zaměnitelně. Elektrické kabely jsou typem vodičů - skládají se z jednoho nebo více izolovaných vodičů, které jsou díky speciálnímu vnějšímu plášti chráněny před vnějšími vlivy, jako je například vlhkost. Elektrické kabely jsou naopak komponenty, bez nichž by nebylo možné vytvořit elektrický systém v žádné budově. Umožňují rozvod elektřiny po budově a dodávku elektřiny do všech odběrných míst - může jít o pevné nebo pohyblivé spotřebiče (elektrické spotřebiče). Stejně důležité jsou i kabely, které přivádějí elektřinu do trvale instalovaného osvětlení a elektrických zásuvek. Základním stavebním prvkem kabelu je hliníkový nebo měděný vodič.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
2024-06-03
rychlost, spolehlivost, dobře zabaleno
pixel