POZICE

( počet produktů: 10 )

Vodováha je užitečným nástrojem v každé domácnosti a neměla by chybět ani v dílně nebo ve skříňce s nářadím. Pomocí vodováhy je možné nakreslit přesné vodorovné a svislé čáry, což vám umožní dokončit projekt podle vašich představ. Vyrovnání lednice nebo nábytku již nezabere mnoho času a vytvoření fotogalerie na stěně bude velmi snadné. Klasická verze tohoto přístroje má obvykle zabudovanou jednu nebo více trubkových libel, které díky působení gravitace pomáhají určit výsledek měření.

 

Existují i další typy vodováh, z nichž zajímavým příkladem je vodováha. Je velmi užitečná, když chcete srovnat dva předměty, které jsou od sebe značně vzdálené. Tato vodováha je vybavena dvěma menisky, na nichž je vyznačena stupnice, která umožňuje bezproblémové odečtení měření. To je doplněno flexibilní hadicí s přesnými průzory, což usnadňuje používání vodováhy. Tento typ vodováhy je obzvláště užitečný při zednických pracích kolem domu, při vylévání základů pro terasy, ploty a také při nivelaci oken v sousedních místnostech.

 

Naproti tomu strunová vodováha je užitečná pro nivelaci stavby na základě vzdálených bodů. Díky libelám, které jsou dobře viditelné shora i zdola, se snadno používá a intenzivní oranžová barva zajišťuje, že je vodováha vidět i z dálky. Velkou výhodou jsou její kompaktní rozměry ? tato vodováha se vám vejde do kapsy nebo do kufříku s nářadím a lité háčky umožňují zavěsit nástroj na lano a určit vodováhu v určité výšce.


Sloupková vodováha je užitečná při práci na poli nebo při zhotovování malých staveb na zahradě či dvoře. Skvěle se hodí při instalaci plotů a sloupků na verandách, verandách a terasách. Správné umístění sloupků má významný vliv na stabilitu a bezpečnost plotů a ohrad. Pomocí vodováhy lze snadno určit svislost a rovinu upevněných prvků. Tento typ vodováhy je vyroben z plastu, díky čemuž je odolný vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům.


Magnetická vodováha je opět vynikající volbou, pokud jde o konstrukci a svařování ocelových prvků. Je uzpůsobena tak, abyste ji mohli umístit na některý z nosníků nebo konstrukčních prvků a věnovat se další činnosti, tentokrát s volnýma rukama. Tento přípravek je lehký a vyrobený z hliníku, což mu zaručuje dostatečnou odolnost a pevnost. Ergonomický tvar umožňuje efektivní manipulaci s nástrojem a usnadňuje jeho používání i ve výškách.


Trapézová vodováha je užitečná pro měření v úzkých a stísněných místnostech. Je také vhodnou volbou tam, kde jsou stěny velmi šikmé vzhledem k podlaze. To vše díky speciální konstrukci, která připomíná lichoběžník a je schopna dosáhnout do úzkých rohů. Jeho magnetická základna umožňuje měření hladiny bez použití rukou.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
2024-05-30
kvalitní produkt, rychlé dodání
pixel