DALŠÍ STAVEBNÍ A MĚŘICÍ NÁSTROJE

( počet produktů: 16 )

ZEDNICKÁ SÍTA

 

Při zdění hraje klíčovou roli stavební příslušenství, které pomáhá přesně dokončit prováděné práce. Zednická síta se používají k prosévání písku, štěrku, omítkového materiálu a dalších sypkých materiálů. Materiál, který prošel sítem, získá relativně rovnoměrný tvar a velikost, což usnadňuje rozmělnění malty, pro kterou je určen.

 

Podpěrná síta výrazně zlepšují proces prosévání - je rychlejší a lépe odděluje vhodný materiál od nevhodného.

 

TECHNICKÁ KŘÍDA

 

Technická křída se používá k psaní na nejrůznější povrchy, jako jsou kov, papír, kámen, papír, suché i mokré dřevo, pneumatiky, pytle a další. Zanechává trvalé a jasné stopy, které jsou viditelné i z větších vzdáleností.

 

Používá se v dřevozpracujícím průmyslu, lesnictví (při kácení stromů), vulkanizaci, logistice, kovozpracujícím průmyslu a sklářství. Další vlastností technické křídy je, že lze psát na mokré materiály a dokonce i na ty, které jsou umístěny pod vodou. Používá se také pro UV čtečky.

 

PANELOVÉ STROPY

 

Stahovací pás je nástroj používaný při montáži podlahových panelů, který umožňuje stahování panelů po jejich sestavení. Je to velmi užitečný nástroj, protože umožňuje přesné vyrovnání panelů a zabraňuje pozdějším problémům spojeným s nerovnoměrným vyrovnáním.

 

Skládá se ze dvou částí: základny a ramene, které umožňují snadné a přesné stažení podlahových panelů. Základna je obvykle vyrobena z odolného plastu nebo kovu a rameno je pružné a vyrobené z odolného materiálu.

 

Stahovací pás na podlahové panely je užitečný zejména tehdy, když potřebujete vyměnit poškozené panely nebo je přeskládat pro přesnější umístění. S tímto nástrojem můžete ušetřit čas a vyhnout se poškození podlahových panelů, ke kterému může dojít při tradiční demontáži.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
2024-05-30
kvalitní produkt, rychlé dodání
pixel