VRTÁKY DO BETONU

( počet produktů: 150 )

Vrtáky do betonu musí být robustní a odolné, protože beton je jedním z nejtvrdších stavebních materiálů. Doporučují se zejména vrtáky s vidlicovým hrotem z tvrdokovu nebo s hrotem s diamantovým povlakem. Nevhodný vrták pro práci v betonu se poškozuje především odštípnutím hlavice nebo zaseknutím mezi armovacími pruty. Vrták se také může přehřát a ztvrdnout hrot, což se projeví tmavým zabarvením vrtáku.

 

Vrtací hlava je zodpovědná za to, aby vrták správně a účinně pronikl do betonu. Pro tyto práce jsou vhodné vrtáky Widia, čtyřbřité vrtáky s plochou hlavou a diamantové vrtáky. Vrtáky do betonu sds jsou ideální pro práci v betonu, cihlách nebo kameni. Jejich výhodou je opracovaná špička, která zaručuje odolnost při intenzivním vrtání. Jsou také kompatibilní s většinou elektrického nářadí. Vrtáky sds plus jsou nepostradatelné v profesionální i domácí dílně. Lze je použít k odizolování podlahy nebo zavěšení obrazu na zeď. Lze je namontovat na většinu elektrického nářadí na trhu.

 

Vrták sds plus je vyroben technologií, která způsobuje mikrotrhliny v betonu a urychluje tak vrtání. Zkosené prvky na špičce minimalizují riziko zaseknutí při střetu s výztuží, zatímco spirálový design zvyšuje stabilitu a zabraňuje zlomení vrtáku. Vrtáky do železobetonu umožňují vrtání do tvrdých materiálů včetně železobetonu. Díky výrobnímu materiálu se vyznačují neuvěřitelnou životností. Výhodou tohoto typu vrtáků je dlátovitý hrot, který usnadňuje vrtání do betonu a kamene, a broušený hrot pro rychlé vrtání do betonu a cihel. Výrobek je opatřen pískováním pro zvýšení odolnosti proti oděru.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-12
Dobrý
2024-06-03
rychlost, spolehlivost, dobře zabaleno
pixel