S KNOFLÍKEM

( počet produktů: 48 )

Zámková vložka je základní součástí vnějšího křídla, která umožňuje snadné uzamčení dveří po opuštění domu. Vnější dveře jsou první překážkou, kterou případní zloději překonávají. Chrání také dům nebo byt před nevítanými návštěvníky. Vchodové dveře by proto měly být robustní a opatřené odolným konstrukčním prvkem, jako je zámková vložka. Tento prvek představuje jednoduchý mechanismus, který umožňuje uzamčení dveří. Zámkové vložky se liší tvarem, rozměry a typem zamykání. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a vyznačují se dlouhou životností a spolehlivým provozem po mnoho let.

 

Dveřní cylindrickou vložku s kličkou lze použít také jako dodatečnou ochranu, když jste doma. Je také vhodným řešením pro kancelář, pokud chcete lépe ochránit své prostory a zařízení a dokumenty uvnitř, aby se k nim nedostala žádná nepovolaná osoba.

 

CO BYSTE MĚLI ZVÁŽIT PŘI NÁKUPU ZÁMKOVÉ VLOŽKY?

 


Zámkové vložky se velmi snadno instalují a obvykle se dodávají se sadou klíčů. To je výhodné, protože nemusíte ztrácet čas a peníze na samostatnou výrobu nových vložek. Abyste si byli jisti spolehlivostí vložky, měli byste při nákupu věnovat pozornost tomu, zda má vybraný model potřebné certifikáty. Nejdůležitější z nich je odolnost proti manipulaci - to znamená, že dveřní vložku nezničíte jednoduchým nástrojem, například krumpáčem. Pevná cylindrická vložka bude mít také ochranu proti odvrtání - v tomto případě je ochranným prvkem obvykle velmi tvrdá deska umístěná v zámku, která účinně ztěžuje zničení mechanismu.

 

Dalším důležitým parametrem je délka cylindrické vložky - žádný typ zámku nesmí přesahovat ochrannou desku o více než tři milimetry. V opačném případě bude pro potenciálního zloděje mnohem snazší překážkou k překonání a výrobek nebude dostatečně sloužit svému účelu. Zámkové vložky se z výroby montují na mnoho vnějších dveří, ale lze je namontovat i samostatně na jakékoliv vstupní nebo vnitřní dveřní křídlo. V nabídce najdete symetrické cylindrické vložky vyrobené z mosazi, které se vyznačují vysokou odolností. Jsou ideální pro vnější dveře, protože jsou odolné vůči vlhkosti a nepodléhají korozivním procesům. Stejně oblíbené jsou i asymetrické vložky vyrobené z niklu, které se rovněž vyznačují trvanlivostí a odolností proti poškození. Kromě technických a bezpečnostních aspektů jsou samozřejmě důležitá i estetická hlediska. Zámková vložka by měla i v tomto ohledu ladit s dveřmi. Nejoblíbenější z hlediska barvy jsou cylindrické vložky v mosazném nebo chromovém provedení - jsou velmi univerzální a hodí se do každé místnosti nebo vstupního křídla.

 

Pokud má být dveřní vložka upevněna zevnitř, lze zvolit variantu s knoflíkem. Obvykle jsou cylindrické vložky na klíč a ty jsou nejčastější volbou.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 353 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-10
Výrobek je skvělý(náš rotvík má sílu jako bejk,ale udrží ho to.
2024-06-03
Až na delší dodací lhůtu vše v pohodě.
pixel