SVÍČKY BEZ VŮNĚ

( počet produktů: 10 )

UNIVERZÁLNÍ VÁLCOVÝCH SVÍČKY


Válcových svíčky jsou jistě jedním z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších modelů mezi svíčkami. Již řadu let se těší velké oblibě, a to především díky svému jednoduchému tvaru, a tedy i univerzálnosti. Skvěle se hodí do každého prostoru, bez ohledu na styl, v jakém byl zařízen. Ať už se jedná o obývací pokoj v loftovém stylu, rustikální jídelnu, moderní koupelnu nebo glamour ložnici - v každé z těchto místností si svíčka ve tvaru válce najde své místo!

 

Svíčky ve tvaru válce zdobí nejen domy a byty, ale také hotely, restaurace nebo komerční prostory. Lze je vzájemně kombinovat a vytvářet aranžmá z několika svíček různých velikostí, rozměrů a barev. Dobře vypadají také jako volně stojící dekorace umístěné na stojanu nebo umístěné ve svícnech, skleněných nádobách či lucernách. Velkou výhodou cylindrických svíček je již zmíněný výběr velikostí. Svíčky mohou mít různý průměr i výšku. V závislosti na konkrétním modelu může být tvar svíčky masivnější nebo štíhlejší. To vytváří mnoho designových možností a dává velký prostor naší kreativitě.

 

Velikost válcových svíček má samozřejmě přímý vliv na dobu jejich hoření. Největší svíčky mohou hořet až 160 hodin, nejmenší pak přibližně 30 hodin.

 

Válcové svíčky jsou také ideální pro venkovní aranžmá. Teplé letní večery vybízejí k odpočinku venku a bude mnohem příjemnější je strávit při svíčkách. Ať už na terase, v zahradě, v altánku nebo třeba na malém balkoně, každé místo získá ozdobením svíčkami zvláštní kouzlo. Jejich záře navodí náladu a zpříjemní odpočinek po dlouhém dni.

 

KLASICKÉ KUŽELOVÉ SVÍČKY


Kuželové svíčky jsou nespornou klasikou mezi všemi typy svíček. Prakticky vždy byly základním "hořícím" dekorativním prvkem v domácnostech, hotelech nebo restauracích. Když si představíme romantickou večeři při svíčkách, v mysli se nám vybaví kuželové svíčky umístěné v ozdobném svícnu. Ačkoli jsou na trhu k dispozici různé typy svíček, klasické kuželové svíčky nikdy nevyjdou z módy a jsou stále oblíbené.

 

Kuželové svíčky jsou spojeny především s bílou barvou. Velmi oblíbená je také barevná varianta écru a červená. To jsou nejoblíbenější varianty, ale v prodeji jsou i další zajímavé barvy - jak matné, tak s kovovým leskem. Díky rozmanitosti lze kuželové svíčky snadno sladit s interiérem a stylovými konvencemi i s příležitostmi, při nichž mají být použity. Metalické červené svíčky vytvoří romantickou a slavnostní atmosféru, zatímco bílé a zlaté svíčky dodají třídu a eleganci. Sady stolních svíček jsou ideální volbou pro ty, kteří oceňují klasická řešení a nadčasovou eleganci.

IdoSell Trusted Reviews
4.65 / 5.00 363 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-12
Dobrý
2024-06-09
Rychlost dodání
pixel